Informacija neįgaliesiems

LGKVC patalpos pritaikytos judėjimo negalią turintiems asmenims

Lietuvių gestų kalbos vertimo centro patalpos ir teritoriniai skyriai, kuriuose yra užsakomos ir teikiamos gestų kalbos vertimo paslaugos yra pilnai pritaikytos neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią. Kviečiame vadovautis žemiau pateikta informacija ir tikimės, jog ji padės gauti reikiamas paslaugas jums patogiausiu būdu.

Lietuvių gestų kalbos vertimo centro administracija
Adresas: I. Kanto g. 23, Kaunas, trečias aukštas.

Patekimas į patalpas, judėjimo negalią turintiems asmenims,  galimas naudojantis laiptų kopikliu.

Asmeniui pageidaujančiam susitikti su administracijos atstovu, tačiau nepageidaujant naudotis laiptų kopikliu, prašome skambinti telefonas +370 615 56894 ir mes jus pasitiksime pastato pirmame aukšte, kuriame išklausysime Jūsų pageidavimus ar suteiksime reikiamas paslaugas.

Kauno teritorinis skyrius
Adresas: I. Kanto g. 23, Kaunas, trečias aukštas

Asmeniui pageidaujančiam susitikti su Kauno teritorinio skyriaus atstovu, užsisakyti gestų kalbos vertimo paslaugas atvykus į skyrių, tačiau nepageidaujant naudotis laiptų kopikliu, prašome skambinti telefonu +370 671 49592 ir mes jus pasitiksime pastato pirmame aukšte, kuriame išklausysime Jūsų pageidavimus ar suteiksime reikiamas paslaugas.

Panevėžio teritorinis skyrius
Adresas: Aukštaičių g. 4A, Panevėžys, 2 aukštas.

Patekimas į patalpas, judėjimo negalią turintiems asmenims, galimas naudojantis laiptų kopikliu.

Asmeniui pageidaujančiam susitikti su Panevėžio teritorinio skyriaus atstovu, užsisakyti gestų kalbos vertimo paslaugas atvykus į skyrių, tačiau nepageidaujant naudotis laiptų kopikliu, prašome skambinti tel. Nr. +370 698 06377 ir mes jus pasitiksime, išklausysime Jūsų pageidavimus ar suteiksime reikiamas paslaugas.

 

Atnaujinimo data: 2023-10-24